Правила користування сайтом

Загальні положення

Разборкі інфо – інформаційний ресурс на сторінках якого спеціалісти технічного, зокрема автомобільного профілю публікують свої статті, фото і відео матеріали, що стосуються ремонту, обслуговування або загального автомобільного спрямівання.

Отримати дозвіл для публікацій може будь який спеціаліст з досвідом, що працює в автосервісі, на авторозборці тощо… Для того щоб отримати авторські параметри облікового запису , треба мати перевірену реєстрацію на ресурсі www.razborki.com, або за запрошенням (підтвердженням) інших спеціалістів галузі – в цьому випадку звертайтесь до Адміністраторів і вони активують ваш обліковий запис.

Разборкі інфо не вітають негативний контент, а саме – образи, антирекламу, негативні статті про інші сервіси, ресурси чи приватних осіб і такі матеріали можуть і, скоріш за все, будуть видалені з системи. Якщо автор систематично використувує ресурс для публікації негативного контенту – його авторський обліковий запис буде обмежений в правах і навіть повністю видалений. Теж саме стосується прямої й агресивної реклами, спаму, політичним поглядам, запитам про донати тощо.

Пишіть, читайте, спілкуйтесь – цей ресурс є вільним і незалежним, кожен має право на власну думку й можливість її висловити.